Welcome, Guest
Username Password: Remember me

IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne
(1 viewing) (1) Guest
This is the optional category header for the Suggestion Box.
  • Page:
  • 1

TOPIC: IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne

IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Sprzęt medyczny - Sklep internetowy - Łóżka szpitalne 9 months, 2 weeks ago #1315

  • ipowuhe
  • OFFLINE
  • Fresh Boarder
  • Posts: 1
  • Karma: 0
IRIS SZCZECIN - Atrakcyjna cena - Aparatura Medyczna - Sklep www - Chłodziarki farmaceutyczne - http://www.iris.szczecin.pl/ssaki-medyczne

Lodówki farmaceutyczne spełnią wymagania nawet najbardziej oczekujących klientów. Przedstawiamy profesjonalne urządzenia wysokiej jakości idealnie używane w farmacji i jako lodówki do szczepionek w gabinetach i innych placówkach medycznych.
http://www.iris.szczecin.pl/chlodziarka-na-leki

Chłodziarki do szczepionek przedstawian przez nasza firmę są różnorodnej objętości(od 36 litrów nawet do ok. 500 litrów) – w tym często poszukiwane przez klientów małe 36-litrowe urządzenia, które można powiesić na ścianie. Jest to istotne, głównie w przypadku niedużych laboratoriów i przychodni, głównie tam gdzie nie ma miejsca na kolejne maszyny, a występują restrykcyjne warunki przetrzymywania szczepionek, odczynników, próbek itp. W ofercie mamy chłodziarki farmaceutyczne kompaktowe, pojedyncze i podwójne. Każda z oferowanych przez nasza firmę lodówek wyposażona jest w klaorowny wyświetlacz temperatury informujący o parametrach panujących w danym urządzeniu. Niektóre z naszych urządzeń daja możliwość zapisywania na nośniku zewnętrznym danych temperaturowym wprost z komory urządzenia, co daje jego zgodność z wymaganiami dokumentacji informacji z chłodzenia np.: szczepionek.
Serwis łóżek szpitalnych
Każdy pracownik to oddany, wysoce zdeterminowany i wyszkolony profesjonalista. Budując zaufanie każdego interesanta i wszystkich innych interesariuszy na co dzień dokładamy wszelkich starań. Nieustannie zachęcamy naszych pracowników, zapewniając zasoby umożliwiające pełne wykorzystanie ich potencjału poprzez ciągły rozwój zawodowy w stymulującym środowisku edukacyjnym, a także poprzez zapewnienie możliwości uczenia się nowych umiejętności i rozwoju w grupie. Zachęcamy wszystkie slepy medyczne do współpracy z naszą firmą. Oferujemy na rynku krajowym szafki przyłóżkowe, łóżka szpitalne i wózki metalowe. Zachęcam do obejrzenia naszej strony internetowej.
http://www.iris.szczecin.pl/lozka-szpitalne
Wysyłamy naszych pracowników na szkolenia z zakresu napraw sprzętu oraz aparatury szpitalnej.
  • Page:
  • 1
Time to create page: 0.31 seconds

PI 08000801004 Cris Colombo (C) 2012.Tutti i diritti sono riservati. Powered by areatfaxxx

Questo sito utilizza i cookies che ci aiutano ad offrirvi un servizio migliore

Se non si modificano le impostazioni del browser, l'utente accetta. Per saperne di piu'

Approvo